logo-moccacafe

moccacafé - sweetshop and coffee bar Moje chvíle pohody

Novinky

Pro naše malé zákazníky jsme připravili speciální parkoviště pro jejich vozy pře cukrárnou. K dispozici je střecha i zámečky, tak abyste se nemuseli bát, že Vám do kočárku naprši nebo, že už ho při odchodu nenajdete. Věříme, že o to pohodlnější to pak pro vás všechny bude uvnitř. 

Připravili jsme si pro Vás malé svátečně zamašličkované balíčky našeho cukroví, jen pár druhů. Začali jsme péct tak, aby na štědrovečerní tabuli bylo naše cukroví nejchutnější, nepečeme na kila, ale pro chuť. Naše vanilkové rohlíčky jsou jedinečné, křehké a stojí za ochutnání.

Koncem listopadu jsme sbírali inspiraci na zmrzlinové výstavě v italském Longarone, krásné scenerie, ladění zmrzlinových chutí a spousta inspirace do nové sezóny.

MÁLEM BYCHOM ZAPOMNĚLI NA JEDNU PODSTATNOU NOVINKU, KTERÁ SE U NÁS UDÁLA V PŮLCE LISTOPADU A TO MENŠÍ PŘEVLEČENÍ INTERIÉRU, VĚTŠÍ ZMĚNU PRODĚLALA ZADNÍ ČÁST U HRACÍHO KOUTKU, KDE SE MŮŽETE ZABOŘIT DO ZBRUSU NOVÉHO GAUČE, KTERÝ MÁ NEJEN TU VÝHODU, ŽE JE MOC POHODLNÝ, ALE UMOŽŇUJE DOPŘÁT VÁM VĚTŠÍ POHODLÍ, POKUD SI U NÁS CHCETE POSEDĚT  VE VĚTŠÍ SPOLEČNOSTI.

V sobotu s krásným datem 12.12.2015 jsme si pro Vás připravili před naší cukrárnou občerstvení pro zahřátí  a pro oslazení. Kromě horkého vánočního svařáčku, jsme Vám udělali espresso, punč nebo grog. Naše cukroví jste mohli ochutnat i v maxi provedení a naopak naše tažené záviny v mini provedení :)

Naše zmrzlina koncem září navštívila i letošní druhý ročník Festivalu čokolády v Táboře v Hotelu Palcát. Ochutnat jste mohli různé čokoládové variace obvyklé i neobvyklé od likérové špičky přes čokoládu se zázvorem až po čokoládu s infuzí z růže z Grass..

V září jsme si udělali radost a pořídili jsme si nový kávovar. Loučení s naším starým kamarádem bylo těžké, sblížení  s novým chvilku trvalo, ale stálo to za to. Jeden z prvních v českých končinách právě v Moccacafé.

Již druhý ročník festivalu lokální gastronomie jsme si nemohli nechat ujít.