logo-moccacafe

moccacafé - sweetshop and coffee bar Moje chvíle pohody

Novinky

Rozšiřujeme svůj tým o POMOCNOU CUKRÁŘKU  do naší cukrářské výroby, pracovní doba PO-PÁ 6:00-12:00. Hledáme nejlépe paní, slečnu, která se práce nebojí a chce mít každé odpoledne volné. Potřebujeme pozitivní paní, slečnu spolehlivou, zodpovědnou, s dobrou náladou a dobrou fyzickou kondicí. Podmínkou není vyučení v oboru, nutná je  "ženská" zručnost. Nabízíme fajn malý rodinný kolektiv, stálou práci, výhodné mzdové ohodnocení, hezké pracovní prostředí, spoustu volného času.

Rozšiřujeme svůj tým i o dlouhodobé BRIGÁDNICE/BRIGÁDNÍKY DO OBSLUHY naší cukrárny. Jedná se především o odpolední (15h-19h) a víkendové (14h-19h) směny. 1-2 směny týdně (celoroční přivýdělek). Hledáme pouze takové zájemce, kteří  to myslí se svým přivýdělkem vážně, fyzické práce se nebojí. Práce je vhodná především pro studenty od 15 let a maminky na mateřské dovolené, které mají zajištěné hlídání. Podmínkou brigády je pozitivní nálada, komunikativnost a úsměv na tváři, důležitá je i dobrá fyzická kondice. Nabízíme stálou dlouhodobou brigádu mezi mladými lidmi v hezkém prostředí, výhodné mzdové ohodnocení.

Pro bližší informace v případě zájmu nám napište e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 602/491694.